Apel z okazji 235 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja – budynek główny
30 kwietnia w budynku przy ul. Reja miał miejsce apel upamiętniający uchwaloną w 1791 roku pierwszą w Europie i drugą na świecie ustawę zasadniczą. Polskie święto państwowe celebrowane było przez dzieci z wszystkich grup wiekowych. Przedszkolaki wykonywały piosenki, improwizacje muzyczne i recytowały wiersze. Najstarsza z grup, będąca jednocześnie gospodarzem uroczystości …
