W środę, 22 września, w naszym przedszkolu, u grup III, IV i V, gościł teatr z przedstawieniem „Alicja online” – interaktywne spotkanie z bajką. „Alicja online” uczy, bawi, śmieszy, łącząc świat filmu ze światem teatru. Dzięki nowoczesnej technologii dzieci mogły oglądać obraz w specjalnych okularach 3D, co było dla nich dodatkową atrakcją. W spektaklu online wzięła udział grupa aktorów, artystów cyrkowych i akrobatów, którzy wzbogacili przedstawienie takimi efektami jak: pokaz ogniowy, taniec na podwieszanej szarfie oraz ledowe show. Najwięcej radości sprawiła dzieciom zabawa z bańkami mydlanymi wypuszczanymi ze specjalnej maszyny. Na pożegnanie każdy widz otrzymał na pamiątkę okulary 3D i książeczkę z labiryntami.

Przygotowała: Ewelina Kiprianiuk

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych 7 zdjęciach widać dzieci oglądające przedstawienie i podejmujące związane z nim aktywności takie jak: rozbijanie baniek mydlanych, klaskanie, granie z nauczycielką w wirtualną grę planszową. Na kolejnych 3 zdjęciach dzieci rozwiązują zadania w otrzymanych książeczkach z labiryntami.