Dnia 3 listopada w grupie ósmej odbyło się spotkanie z paniami z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce na temat: „Zdrowie w literaturze dziecięcej”. Pani Agnieszka i pani Asia zaprezentowały dzieciom szereg pozycji książkowych dotyczących tej tematyki zachęcając tym samym do korzystania z bogatych zbiorów bibliotecznych. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały również opowiadania o wirusach i bakteriach i dowiedziały się, w jaki sposób z nimi walczyć. Dziękujemy Paniom bibliotekarkom z ciekawe zajęcia.

Przygotowała: Barbara Markiewicz

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych czterech zdjęciach dzieci siedzą na macie słuchając opowiadania pań bibliotekarek. Ostatnie zdjęcie przedstawia grupę dzieci wraz z paniami bibliotekarkami i wychowawczynią.