Szósty dzień grudnia to wyjątkowa data w kalendarzu każdego przedszkolaka, bo właśnie tego dnia wszystkie dzieci odwiedza długo wyczekiwana, tajemnicza postać…
          Czekając na Mikołaja dzieci z grupy drugiej wesoło się bawiły i jednocześnie uczyły: m.in. uważnie wysłuchały mądrego opowiadania o otrzymywaniu prezentów, uczestniczyły w zabawie plastyczno-matematycznej i wzięły udział w zabawach ruchowych wcielając się w role elfów z mikołajowej fabryki zabawek. A gdy zza drzwi rozległ się dźwięk dzwoneczka dzieci przywitały miłego gościa piosenką, w zamian otrzymując  mikołajkowe upominki. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci!
          Dziękujemy serdecznie Pomocnikom Św. Mikołaja: Pani Uli, Pani Monice i Pani Izie!!!
 Nauczycielki grupy: Zofia Kajdewicz, Kinga Litwiniec – Burnecka

Opis zdjęć: Pierwsza fotografia przedstawia moment spotkania z Mikołajem. Zdjęcie drugie, trzecie i czwarte prezentuje grupę podczas zabaw w kręgu. Na zdjęciach numer pięć, sześć i siedem grupa uczestniczy w zabawach ruchowych. Na zdjęciu ósmym dzieci biorą udział w zabawie plastyczno – matematycznej.