Karnawał to okres zimowych balów, maskarad, zabaw, który uwielbiają zarówno dorośli, jak i dzieci. Czas ten szczególnie kojarzy się nam wszystkim ze wspaniałymi tańcami oraz barwnymi strojami. Zawsze czekamy na dzień balu z wielką niecierpliwością i zastanawiamy się, jaki założyć strój. Nasz przedszkolny, doroczny bal karnawałowy odbył się w dniu 12.01.2022r. w pięknie udekorowanej balonikami, pracami dzieci i serpentynami sali przedszkolnej, w której można było spotkać znane bajkowe postacie.

Pięciolatki z grupy ósmej, przebrane w fantastyczne stroje przygotowane przez rodziców,   wspaniale bawiły się podczas  integrującej imprezy grupowej, podczas której tańczyły, śpiewały, brały udział w zabawach i konkursach. Dzieci pozowały także pamiątkowych zdjęć. Jak zawsze, odwiedził dzieci również Święty Mikołaj i obdarował wspaniałymi prezentami ufundowanymi przez Rodziców. Dziękujemy serdecznie Rodzicom za współpracę i pomoc w realizacji przedsięwzięcia.

Przygotowały: Lucyna Stawarz i Barbara Markiewicz

Opis galerii zdjęć:  Na pierwszych kilku zdjęciach widać dzieci, kroczące po czerwonym dywanie i prezentujące swoje przepiękne stroje. Dalej dzieci poruszają się gęsiego w barwnym korowodzie przy muzyce. Na kolejnych fotografiach widać dziewczynki w parach zwijające sznurki na rolki, aby dotrzeć jak najszybciej do balonu. Kolejne zdjęcia przedstawiają trójki chłopców podczas konkurencji ,,Wystrzałowe balony’’. Na następnych zdjęciach widać ,,zamrożone dzieci’’ podczas zabawy ,,Wróżka’’. Potem widać dzieci siedzące na krzesełkach, odpoczywające po intensywnym tańcu. Kolejne zdjęcia przedstawiają zdjęcia dzieci chodzących na szczudłach, a na koniec pozujące do wspólnego grupowego zdjęcia za tle tablicy z dekoracjami. Przed dziećmi stoją prezenty od Świętego Mikołaja.