Czas zimowych szaleństw trwa w najlepsze. Jednak podczas wypoczynku o tej porze roku należy zachować szczególną ostrożność, tak aby zabawa nie przerodziła się w potencjalnie niebezpieczną sytuację. Aby zwiększyć świadomość dzieci o możliwych zagrożeniach podczas zimowych aktywności, zaprosiliśmy p. policjantkę sierżanta sztabowego Paulinę Pawluczuk-Kośko z Powiatowej Komendy Policji w Hajnówce, aby przypomniała naszym podopiecznym z grup VI i IX o zasadach, których muszą przestrzegać zimą. Dzieciaki z uwagą wysłuchały jej słów i przypomniały sobie najważniejsze porady dot. bezpieczeństwa zimą.

Wszystkim przedszkolakom życzymy wesołych i bezpiecznych zabaw na śniegu!

Przygotowały: Dorota Jurczuk, Krystyna Kojło

Opis zdjęć: Na zdjęciach od 1 do 6 są dzieci z grupy VI, siedzące i słuchające słów p. policjantki. Na kolejnych zdjęciach są z kolei dzieci z grupy IX, słuchające p. policjantki. Na ostatnim zdjęciu jest karta pracy-kolorowanka, ucząca dzieci zasad bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw.