Sześciolatki z grupy piątej dwukrotnie odbyły zajęcia w terenie z sankami. Najpierw poszły na górkę w parku w towarzystwie rodziców, którzy czuwali nad bezpieczeństwem dzieci. Następnie spotkały się w parku z funkcjonariuszami policji, którzy opowiedzieli o profilaktyce bezpiecznych zabaw na sankach, łyżwach i nartach. W związku z tym, iż Komenda Policji w Hajnówce realizuje „Projekt Policja”, dzieci miały okazję wysłuchać, na czym polega praca policji w okresie zimowym, przed jakimi sytuacjami i trudnościami stają policjanci. Całe spotkanie zostało nagrane przez Telewizję TVP. Emisja programu przewidziana jest na czwartek 10 styczeń 2022r.

Przygotowały: I. Zaniewska- Ciep, E. Kiprianiuk

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych zdjęciach dzieci siedzą na sankach przed górką w parku i słuchają wypowiedzi policjantów. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci zjeżdżające z górki na sankach, plastikowych jabłuszkach, i innych ślizgach.