Dzień Dziecka to święto, na które wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością… Nasze cztero- i trzylatki spędziły ten dzień na… Dzikim Zachodzie! Wesołe zabawy kowbojskie i indiańskie wypełniły nam czas; najbardziej spodobała się dzieciom jazda na dzikim mustangu i kowbojski taniec. Miłym zwieńczeniem zabawy były wspaniałe upominki przygotowane przez Mamy z Trójki Grupowej, którym serdecznie dziękujemy!

Nauczycielki grupy: Zofia Kajdewicz, Kinga Litwiniec – Burnecka

Opis galerii zdjęć:

Pierwsze dwa zdjęcia wykonane zostały dzieciom podczas zabawy „Łapanie koni”. Trzecie zdjęcie przedstawia dzieci i nauczycielkę w trakcie zabawy „Kowbojskie lasso”. Na kolejnych czterech zdjęciach widać dzieci uczestniczące w konkurencjach sportowych: wyścig na koniu i rzut „podkową”. Zdjęcie ósme i dziewiąte przedstawia dzieci rzucające do celu i zbijające puszki. Na zdjęciu dziesiątym widać dzieci siedzące na dywanie i dwóch chłopców skaczących w workach. Kolejne zdjęcie ukazuje dwie dziewczynki podczas zabawy sprawnościowej. Zdjęcie dwunaste przedstawia dzieci w trakcie zabawy z balonami. Kolejna fotografia wykonana została podczas przeciągania liny. Trzy ostatnie zdjęcia przedstawiają radość dzieci podczas rozpakowywania otrzymanych prezentów.