Sześciolatki z grupy piątej odbyły wycieczkę do SP nr 4. Na zaproszenie nauczycielki klasy trzeciej, pani Julity Tokajuk, dzieci spotkały się z uczniami i zwiedziły całą szkołę. Na początku siedziały w ławkach, przeglądały podręczniki i wczuwały się w rolę przyszłych uczniów. Następnie wypełniały karty pracy i próbowały samodzielnie odczytywać wierszyk na odwrocie kartki. Kolejnym etapem spotkania było zwiedzanie szkoły. Trzecioklasiści pokazali przedszkolakom szatnię, stołówkę, bibliotekę a także salę gimnastyczną. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem wielkości szkoły, niektóre miały nawet obawy przed tym, żeby się nie zgubić. Serdecznie dziękujemy dzieciom i nauczycielce klasy trzeciej za miłe przyjęcie i wspólnie spędzony czas.

Przygotowały: Iwona Zaniewska- Ciep, Ewelina Kiprianiuk

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych dwunastu zdjęciach dzieci siedzą w szkolnych ławkach, przeglądają podręczniki i uzupełniają przygotowane karty pracy. Na kolejnych zdjęciach dzieci zwiedzają budynek szkoły: szatnię, stołówkę szkolną, bibliotekę oraz salę gimnastyczną. Na ostatnim zdjęciu dziewczynka wręcza nauczycielce klasy trzeciej laurkę.