15 czerwca sześciolatki z grupy dziewiątej oficjalnie pożegnały się z przedszkolem podczas pięknej uroczystości. Cztery lata nauki i zabawy zleciały im w oku mgnienia, zostawiając magiczne doświadczenia i drogie przyjaźnie. Dzieci na zakończenie przygotowały przepiękne przedstawienie, pełne wierszy, utworów muzycznych i tańców. Przedszkolaki zostawiły oglądających pod wielkim wrażeniem swoim wykonaniem poloneza i trojaka. Mogliśmy podziwiać ich dykcję podczas indywidualnych deklamacji wierszy oraz świetne wyczucie rytmu i melodii podczas piosenek, również tych w języku angielskim. Na koniec podczas ostatnich słów pożegnania, podziękowań za wspólnie spędzone lata i życzeń na przyszłość nie obyło się bez łez zarówno ze strony nauczycielek i rodziców, ale i samych sześciolatków. Po pięknej uroczystości dzieciaki udały się na ognisko i zabawę pod gołym niebem przy świetlicy na Lipinach, gdzie szalały podczas wspólnej zabawy do wieczora. Na ognisku dzieci zrobiły Pani Krysi ogromną niespodziankę – z okazji jej odejścia na emeryturę przygotowały krótki występ, złożyły życzenia i przygotowały piękne kartki, a rodzice przygotowali piękny tort pożegnalny. Był to niesamowity dzień pełen wzruszeń.

Przygotowały: Krystyna Kojło, Renata Bartoszewicz

Opis zdjęć: Na zdjęciach od 1 do 5 dzieci tańczą poloneza. Na kolejnych zdjęciach od 6 do 12 przedszkolaki recytują wiersze, śpiewają przygotowane piosenki i tańczą.Następnie na zdjęciach od 13 do 16 widać moment przemówień pożegnalnych oraz wspólne zdjęcia na zakończenie przedszkola. Na zdjęciach od 17 do 20 widać dzieci podczas występu i wręczenia tortu Pani Krysi z okazji odejścia na emeryturę. Na koniec na zdjęciach od 21 do 25 dzieci bawią się na placu zabaw obok świetlicy oraz pieką kiełbaski.