Korzystając z pięknej słonecznej pogody dzieci z grupy ósmej wybrały się na spacer do lasu. Celem wyjścia  było poznanie i zebranie darów jesieni.

Przedszkolaki spacerując wąskimi leśnymi dróżkami poznawały przyrodę i szaty roślinne, słuchały odgłosów lasu, obserwowały zachodzące w niej zmiany. Każde z dzieci zbierało dary jesieni, które zagościły w naszym „kąciku przyrody”.  Podczas spaceru przedszkolaki utrwaliły zasady prawidłowego zachowania się w lesie i wykazały się świetną znajomością na temat ochrony przyrody.

Przygotowały: Natalia Zarecka, Alicja Jurczak

Opis galerii: Na pierwszym zdjęciu widać grupę dzieci idącą na spacer do lasu.  Zdjęcia od drugiego do szóstego to grupowe fotografie przedszkolaków w lesie. Na zdjęciach od siódmego do jedenastego dzieci zbierają dary jesieni. Na ostatnim zdjęciu przedszkolaki dotykają kory drzewa.