Zima, a zwłaszcza ferie zimowe to znakomity czas na spotkanie dzieci na terenie Puszczy Białowieskiej w zimowej scenerii. W dniu 01 lutego 2019r dzieci z grup III, IV i V spotkały się z leśnikami Nadleśnictwa Hajnówka w ramach akcji „Ferie w lesie”. Pogoda nam sprzyjała, a podczas wycieczki po lesie mogliśmy zobaczyć tropy i ślady bytności leśnych zwierząt. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały jak należy zachowywać się w lesie, a wysłuchane ciekawostki i wiadomości poszerzyły wiedzę przyrodniczą i przedszkolaków. Na koniec można się było ogrzać przy ognisku i zjeść chrupiącą bułeczkę z kiełbasą.

Przygotowały: A. Sacharczuk, A. Lipczyńska, K. Litwiniec – Burnecka, J. Suchodoła, E. Anchimiuk.