Jesień to bardzo kolorowa i inspirująca pora roku, która w naszym przedszkolu zagościła już na dobre. I właśnie o tym, że jesienią zawsze jest wesoło, kolorowo, donośnie i radośnie przekonały się trzylatki z grupy szóstej. Podczas zajęć i zabaw poznawały dary jesieni, rozmawiały o zmianach jakie przyniosła jesień w przyrodzie i tworzyły piękne prace plastyczne. Dzieci segregowały i przeliczały kasztany, orzechy i żołędzie, rozpoznawały je przez dotyk oraz tworzyły kompozycje z jesiennych, kolorowych liści.  Otaczający krajobraz zachęcał  do korzystania z jej uroków podczas spacerów i zabaw na świeżym powietrzu. Zajęcia miały na celu utrwalenie wiadomości o jesieni, integrowanie się dzieci, a przede wszystkim wspaniałą zabawę.

Przygotowały: Renata Bartoszewicz, Justyna Stawarz.

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych trzech zdjęciach przedstawione są dzieci biorące udział w zabawach z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, kolejne dziesięć zdjęć ukazuje przedszkolaki podczas zajęć i zabaw o tematyce jesiennej, dwa kolejne zdjęcia  prezentują dzieci i ich prace plastyczne, ostatnie cztery zdjęcia przedstawiają przedszkolaków podczas jesiennego spaceru i zabaw na świeżym powietrzu.