My w grupie czwartej uwielbiamy naukę poprzez zabawę. Tym razem mieliśmy przyjemność poznać różne gatunki drzew rozpoznając je po liściach. Pani Agnieszka, mama jednej z naszych dziewczynek pojawiła się u nas pewnego dnia. Z zawodu jest leśnikiem i to ona pomogła rozpoznawać gatunki drzew. Zabawa polegała na tworzeniu fryzur Pani Jesieni z tych przepięknych różnorodnych liści przygotowanych przez panią Agnieszkę. Efektem były wyjątkowe prace artystyczne. Zapraszamy do galerii, by móc samemu to ocenić.

Opracowały: Anna Sacharczuk, Alina Lipczyńska

Opis galerii zdjęć: pierwsze cztery zdjęcia przedstawiają panią leśnik, która pokazuje liście z różnych gatunków drzew. Kolejne zdjęcia to tworzenie przez dzieci fryzury z liści dla Pani Jesieni. Ostatnie zdjęcie ukazuje panią leśnik i dzieci z ich pracami.