25 listopada swoje święto obchodzi najmilszy  przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś! Z tej okazji przedszkolaki z grupy szóstej świętowały razem ze swoimi ulubionymi pluszakami. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd., a wszystkie były śliczne i wyjątkowe. Przedszkolaki zaprezentowały swoje misie, opowiadały o nich, mówiły z jakich są bajek, odgadywały zagadki związane z misiami, próbowały smakołyków każdego misia – słodkiego miodu. Następnie zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami i bawiły się m. in. przy piosenkach o misiach, brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach oraz wykonywały prace plastyczne. Był to dzień pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

Przygotowały: Renata Bartoszewicz, Justyna Stawarz

Opis galerii zdjęć: dwa pierwsze zdjęcia przedstawiają dzieci podczas zabawy z chustą animacyjną, kolejne sześć zdjęć ukazuje dzieci prezentujące swoje misie i biorące udział w zabawach z nimi, cztery następne przedstawiają dzieci podczas zabaw plastycznych,  na ostatnich trzech dzieci otrzymują pamiątkowe medale i pozują do wspólnego zdjęcia ze swoimi pluszakami.