W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia sześciolatki z grupy dziewiątej wraz ze swoimi paniami podejmowały szereg działań z nimi związanych: ubierały choinkę, pięknie przyozdobiły salę, wykonywały kartki świąteczne. Tuż przed świętami postanowiły również zaprezentować jasełka bożonarodzeniowe i przygotować na tę okazję prezenty rodzicom w postaci pierniczków. Dnia 14 grudnia odbyły się więc warsztaty kulinarne, w czasie których dzieci z wielkim zaangażowaniem, przy dźwiękach przepięknych kolęd, dekorowały świąteczne pierniczki, przy okazji zajadając się nimi z wielkim apetytem. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością i przygotowały naprawdę super pierniczki. Można powiedzieć, że do Świąt Bożego Narodzenia jesteśmy już w pełni przygotowani.

Dziękujemy serdecznie mamom: Emilki, Hani L., Natalki, Łukaszka, Tymonka i Ksawcia za pomoc w realizacji  kulinarnych warsztatów piernikowych i przygotowanie pierniczków na nasz przedszkolny Świąteczny Kiermasz Pierników.

Nauczycielki grupy: Barbara Markiewicz, Lucyna Stawarz

Opis galerii zdjęć: Pierwsze szesnaście zdjęć przedstawia dzieci podczas pracy przy ozdabianiu pierników. Na kolejnych sześciu zdjęciach ukazane są efekty pracy dzieci – ozdobione pierniki.