10 stycznia był wyjątkowym dniem dla dzieci uczęszczających do budynku A naszego przedszkola, ponieważ tego dnia odbył się karnawałowy bal choinkowy. W „Balu Kapitańskim” pod okiem Teatru Co Nie Co z Białegostoku jako pierwsze udział wzięły dwie najmłodsze grupy. Dzieci przebrane za różne postaci z bajek i nie tylko, z wielką radością i entuzjazmem brały udział w wyobrażonej podróży statkiem dookoła świata, integrując się we wspólnych tańcach i próbując swoich sił w różnych konkurencjach. Wspólna zabawa minęła w mgnieniu oka, a po niej przedszkolaki udały się wykonać pamiątkowe zdjęcia, żeby uwiecznić ten wspaniały dzień.

Przygotowały: E. Kiprianiuk, B. Dmitruk

Opis galerii zdjęć: Pierwsze zdjęcie przedstawia powitanie z zespołem. Kolejne siedem zdjęć przedstawia zabawy taneczne. Na dziewiątym zdjęciu widać dzieci biorące udział w konkurencji „Przyciągnij pingwina”. Kolejne dwa zdjęcia przedstawiają dalsze tańce. Zdjęcia 11-13 ukazują dzieci biorące udział w „Wyścigu gołębi pocztowych”. Zdjęcia 15-17 ukazują kolejne tańce. Na zdjęciu osiemnastym widać uczestników imprezy odpoczywających po tańcu i oczekujących na kolejną konkurencję. Zdjęcia 19-20 przedstawiają ochotników tańczących z kukłą – Murzynkiem. Zdjęcia 21-26 ukazują dalsze tańce. Na ostatnim zdjęciu widać wizytę Świętego Mikołaja.