Wielkanoc tuż, tuż, więc przepiękne, różnobarwne, bajkowe kurki polecają się jako dekoracja świąteczna. Zrobiły je nasze przedszkolaki na warsztatach plastycznych pod kierunkiem pani Ewy z Klubokawiarni LipowaArt w Hajnówce. Praca sprawiła im wiele radości, a efekty są zachwycające! Po pracy przyszedł czas na wesołą, radosną zabawę, do której dzieci nie trzeba było długo namawiać. To był bardzo przyjemny dzień! Serdecznie dziękujemy niezastąpionym Mamom z Trójki Grupowej: pani Monice i pani Uli za pomoc!!!

Przygotowały: K. Litwiniec – Burnecka, Z. Kajdewicz

Opis galerii zdjęć: Dwa pierwsze zdjęcia wykonano dzieciom w trakcie podróży autobusem. Dwa następne zdjęcia przedstawiają przedszkolaki siedzące na dywanie podczas powitania z Panią Ewą. Na kolejnych zdjęciach widoczne są dzieci wykonujące pracę warsztatową. Dwa następne zdjęcia przedstawiają efekt ich pracy. Siedem kolejnych zdjęć wykonano podczas radosnej zabawy w klubokawiarni. Dwa przedostatnie zdjęcia ukazują dzieci odpoczywające po zabawie i popijające herbatę. Ostatnie zdjęcie wykonano przedszkolakom prezentującym swoje kolorowe kurczaczki.