Dzieci z grupy drugiej, trzeciej i piątej wzięły udział w ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski. Zaopatrzone w gumowe rękawiczki i worki udały się na pobliskie osiedle oraz do parku na wielkie sprzątanie terenu. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zbierały odpadki, papierki, butelki, dobrze się przy tym bawiąc. Przy okazji uczyły się segregacji śmieci. Akcja polegała na sprzątaniu porzuconych odpadów na publicznych terenach zielonych. Prawda jest jednak taka, że dbałość o naszą planetę powinniśmy praktykować każdego dnia.

Przygotowały: I. Zaniewska- Ciep, U. Michaluk, E. Kiprianiuk, B. Dmitruk, A. Sacharczuk

Opis galerii zdjęć: Na zdjęciach widać dzieci zbierające odpady na publicznych terenach zielonych. Dzieci poruszały się po alejkach osiedla, parku. Zebrane do worków śmieci dzieci wyrzuciły do odpowiednich kontenerów, ucząc się przy okazji segregacji śmieci.