W dniu 14.11.2023 gościliśmy w naszym przedszkolu białostocką grupę muzyków Arte-Muza. Dzieci ze wszystkich grup miały przyjemność wysłuchać audycji muzycznej pt. „Dolina uprzejmości”. Utwory muzyczne wykonane były przez Panią Ewę Duszczenko, natomiast cała bajka powstała w oparciu o scenariusz Pani Katarzyny Krysztopy. Muzyczna bajka miała formę spektaklu, podczas którego dzieci były angażowane do wspólnej zabawy i wykonywania określonych zadań. Całe spotkanie pełne było muzycznych akcentów. Dzieci dowiedziały się, jak wielkie znaczenie w naszym życiu mają proste gesty uprzejmości – słowa takie jak: przepraszam, proszę, dziękuję.

Przygotowała: Urszula Michaluk

Opis galerii zdjęć: Na zdjęciach widać dzieci zgromadzone w sali przedszkolnej oglądające występ muzyków. Widać, jak dzieci biorą aktywny udział w zabawach: trafiają kółkiem do celu, przetaczają piłeczkę po podłodze; tańczą w rytm melodii.