XI Międzyprzedszkolny Przegląd „Malowana Poezja Rodzinna, czyli Rodzice Czytają – Dzieci Malują i Recytują” zorganizowany przez nasze przedszkole we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną odbył się 13 grudnia. Wzięło w nim udział 16 dzieci 5-6 letnich z hajnowskich przedszkoli. Zadaniem uczestników i rodziców było wybranie wiersza o tematyce przyrodniczo-ekologicznej „O przyrodę dbamy zniszczyć jej nie damy” a następnie wykonanie przez dziecko pracy plastycznej. Kolejnym etapem było recytowanie ilustrowanych wierszy. Przegląd odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, wśród rodziny i bliskich. Każdy uczestnik dostał pamiątkowy dyplom i upominek.

Serdecznie dziękujemy fundatorom nagród: PUK Hajnówka, Urząd Miasta Hajnówka oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej. Wielkie Brawa i Podziękowania kierujemy do uczestników naszego przeglądu a także do ich rodziców i nauczycieli. A oto uczestnicy wydarzenia:

– Kacper Pietraszko, Przedszkole Nr 1 w Hajnówce

– Aleksandra Iwaniuk, Przedszkole Nr 1 w Hajnówce

– Oliwia Bielska, Przedszkole Nr1 w Hajnówce

– Lena Tomczak, Przedszkole Nr 1 w Hajnówce

– Szymon Bartosiak, Przedszkole Nr 3 w Hajnówce

– Hanna Adamowicz, Przedszkole Nr 5 w Hajnówce

– Adrianna Korolko, Przedszkole Nr 5 w Hajnówce

– Anna Artemiuk, Przedszkole Nr 5 w Hajnówce

– Hubert Nazaruk, Przedszkole Nr 5 w Hajnówce

– Jan Wieremczuk, Przedszkole Nr 5 w Hajnówce

– Tymoteusz Szykuła, Przedszkole Nr 5 w Hajnówce

– Oliwier Siniakowicz, Przedszkole Nr 5 w Hajnówce

– Olga Gawryluk, Przedszkole Nr 5 w Hajnówce

– Mateusz Domański, Przedszkole Nr 5 w Hajnówce

– Aleksandra Iwaniuk, Przedszkole Nr 5 w Hajnówce

– Wiktor Zagórnik, Przedszkole Nr 5 w Hajnówce

Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor i Pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej
w Hajnówce za współpracę.

Przygotowały: Justyna Stawarz, Katarzyna Łysakowska

Opis galerii zdjęć: Pierwsze dwa zdjęcia przedstawiają przywitanie zgromadzonych gości. Siedem następnych zdjęć ukazuje przedszkolaki podczas recytowania wierszy. Dziewięć kolejnych przedstawia wręczenie dyplomów i upominków. Trzy ostatnie zdjęcia to zdjęcia grupowe na tle wykonanych prac.