Jak wiadomo Święta Bożego Narodzenia są najbardziej ciepłymi i rodzinnymi świętami. Każdy z nas z niecierpliwością odlicza dni do ich nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten czas jest niezwykle pracowity. Sześciolatki z wielkim zaangażowaniem przygotowały „Jasełka”, aby pokazać je przed swoimi najbliższymi. Dzieci w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Jezusa przeplataną kolędami i pastorałkami. Scenografia nadała temu spotkaniu uroczysty klimat. Przedstawienie było wyjątkowe, dzieci z ogromnym zaangażowaniem odgrywały swoje role przed najważniejszymi dla nich gośćmi. Każda ze stron przeżywała magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Po przedstawieniu dzieci podzieliły się opłatkiem składając przy tym najserdeczniejsze, wzajemne życzenia. Każdy poczuł atmosferę nadchodzących świąt.

Poniżej znajduje się link do nagrania z przebiegu Jasełek: Jasełka gr IX (youtube.com)

Przygotowały: Natalia Zarecka, Emilia Bołtryk

Opis galerii: Pierwsze zdjęcie przedstawia grupę wraz z nauczycielkami. Na drugim zdjęciu widać przedszkolaki w czasie występu. Zdjęcie 3 i 4 przedstawia dzieci podczas dzielenia się opłatkiem ze swoimi najbliższymi.