Jedenasty stycznia był wyjątkowym dniem w naszym przedszkolu ze względu na od dawna wyczekiwany bal choinkowy. Na twarzach przedszkolaków od samego rana wypisane były uśmiechy. Dzieci były przebrane za swoje ulubione postacie bajkowe: batman, spider-man, księżniczka, wróżka, rycerz, pirat i wiele innych. Imprezę poprowadził Teatr CoNieco, zapraszając dzieci do baśniowej zabawy na motywach Jasia i Małgosi. Grupy trzecia, czwarta i piąta znakomicie się bawiły. Wszyscy integrowali się we wspólnych tańcach i bardzo chętnie brali udział w konkursach: tanecznych, ruchowych i zręcznościowych. Ten dzień na pewno zapamiętamy na długo!

Przygotowały: Nauczycielki z grupy trzeciej, czwartej i piątej

Opis galerii zdjęć:  Na zdjęciach widoczne są dzieci z grupy trzeciej, czwartej i piątej bawiące się podczas tańców oraz różnorodnych konkursów wraz z aktorami teatru CoNieco. Dzieci przebrane są w różne stroje karnawałowe.