17 stycznia trzylatki z grupy szóstej gościły swoje ukochane Babcie i Dziadków. W związku ze zbliżającym się Świętem Babci i Dziadka dzieci przygotowały występ artystyczny: recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki. Następnie zaprosiły Babcie i Dziadków do wspólnych zabaw: „Walczyk dla babci i dziadka”, „Kaczuchy”. „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Na koniec wzruszeni dziadkowie otrzymali prezenty przygotowane przez wnuczęta i zasiedli do wspólnego poczęstunku. Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie, a rodzicom za pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku.

Przygotowały: Barbara Markiewicz, Diana Podsiadlik

Opis galerii zdjęć: Zdjęcie pierwsze przedstawia wszystkie dzieci wraz ze swoją babcią i dziadkiem. Zdjęcia drugie i trzecie ukazują dzieci podczas występu i tańca ,,Walczyka” ze swoimi babciami. Zdjęcia 4 i 5 pokazują jak dzieci bawiły się ze swoimi dziadkami w zabawę ,,Stary niedźwiedź mocno śpi” oraz tańczące z babciami. Zdjęcia od 6 do 13 obrazują dzieci podczas momentu wręczania prezentów swoim dziadkom i babciom oraz wspólny poczęstunek.