Jak pokonać strach i wykazać się odwagą, prawdziwą odwagą, nie lekkomyślną brawurą?

Drodzy Rodzice, Wasze dziecko prędzej czy później znajdzie się w sytuacji, w której bardzo ważna będzie umiejętność pokonania własnego strachu. Może mu w tym pomóc przeurocza książka „O kotku, który bał się wszystkiego. Sowie opowieści”.

Przeczytaj ją ze swoim dzieckiem i naucz je radzić sobie z lękiem!
Przewodniczką w pokonywaniu własnych ograniczeń jest sympatyczna sowa Minerwa. Dzięki niej dzieci uczą się, jak w mądry, samodzielny sposób rozwiązywać swoje problemy.
Książeczkę „O kotku, który bał się wszystkiego…” najlepiej czytać z dziećmi w wieku 3-5 lat. Z jej pomocą dzieci dowiedzą się, czym jest prawdziwa odwaga i jak mało ma wspólnego z brawurą. Nabiorą przekonania, że i one mogą pokonywać życiowe przeszkody i własne ograniczenia.
Zachęcamy do lektury!

Przygotowały: Justyna Stawarz, Renata Bartoszewicz

Opis galerii zdjęć: Na pierwszym zdjęciu znajduję się okładka książki. Na drugim widać fragment przedstawianej książki.