,,W grudniu,jak dobrze wiecie,Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie”.

Maluszki z niecierpliwością czekały na wizytę Mikołaja.Miały nadzieję, że Mikołaj doceni starania i odwiedzi przedszkolaków.Chętnie nauczyły się wiersza i piosenki aby powitać gościa. Mikołaj nie zawiódł a jego wejście do sali wywołało wiele pozytywnych emocji. Była radość, był zachwyt i zdziwienie, że Mikołaj przywiózł tak dużo prezentów. Oczywiście dzieci podziękowały przygotowanym występem -śpiewem i tańcem.

Serdecznie dziękuję pani Halinie Ginszt i jej mężowi oraz trójce grupowej za współpracę w organizacji imprezy.Wszystkim rodzicom dziękuję za przygotowanie swoim pociechom pięknych strojów.

Przygotowała: Ewa Anchimiuk