Dzień Dziecka czyli Dzień Człowieka… tak powiedziałby nam Janusz Korczak – wybitna osobowość, która dziecko stawiała ponad wszystko. Dlatego też corocznie obchodzone Święto Dnia Dziecka jest dla nas tak wyjątkowe… bo obchodzą go wszyscy, zarówno ci duzi i mali.

Dzieci uwielbiają Dzień Dziecka i zabawy, ale te zabawy w tym dniu  muszą być wyjątkowe. To dzień, kiedy każde dziecko jest absolutnym numerem jeden i znajduje się w centrum zainteresowania całej rodziny. To też moment, kiedy możemy dać dziecku rzecz, której na co dzień najbardziej mu brakuje, czyliczas tylko dla niego – bardzo deficytowy towar we współczesnym świecie.

W tym roku w naszej grupie również zrobiło się w tym dniu bardzo uroczyście. Na przedszkolaków czekała pizza i słodki poczęstunek zorganizowany przez Rodziców z naszej grupy w rodzinnej pizzerii ,,Wera Pizza” oraz fantastyczne zabawy na świeżym powietrzu. Po powrocie do przedszkola dzieci otrzymały także  prezenty – niespodzianki, były wspólne śpiewy i przede wszystkim zabawa. Z tej okazji zorganizowane zostały również zawody sportowe, w których każde dziecko wzięło udział. Naszym celem było głównie wywołanie uśmiechu na twarzach dzieci oraz dostarczenie im mnóstwa radości… również tym razem nam się to doskonale udało… zresztą jak zawsze. Cały dzień upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy naszym Rodzicom –  Państwu Pawilcz w zorganizowaniu tak wspaniałego i niezapomnianego Dnia Dziecka!!!

Przygotowały: Dorota Jurczuk i Beata Sakowska

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych dwóch zdjęciach widać dzieci wychodzące z przedszkola na upragniony, wyczekany Dzień Dziecka. Następne fotografie ukazują zabawy sześciolatków na posesji dziewczynki z naszej grupy. Kolejne zdjęcia przedstawiają poczęstunek w formie pizzy i lodów, przygotowany w prywatnej pizzerii Rodziców z naszej grupy. Następne zdjęcie przedstawiają wspólną fotografię z Rodzicem pizzerii, w której były przedszkolaki. Ostatnie dwa zdjęcia prezentują grupę sześciolatków powracającą do przedszkola i  podziwiającą przyrodę oraz stację kolejową.