Wszystkie przedszkolaki wiedzą, że dwudziestego września obchodzimy wyjątkowe święto: Dzień Przedszkolaka. Cztero- i trzylatki z grupy drugiej bardzo chętnie wzięły udział w zabawach zorganizowanych w przedszkolu. Dużo radości przyniosły naszym przedszkolakom wesołe zabawy z kolorowymi parasolkami, chustą animacyjną i balonami. Dzieci chętnie wykonywały ćwiczenia logopedyczne oraz zabawy ruchowo – naśladowcze. Doskonale poradziły sobie również z odnalezieniem zakodowanej ścieżki wśród kolorowych figur geometrycznych. Jesteśmy pewne, że ten dzień na długo zostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

Przygotowały: Z. Kajdewicz i K. Litwiniec – Burnecka

Opis galerii zdjęć: Na pierwszym zdjęciu widać dzieci i nauczycielkę witających się gestami. Dwa kolejne zdjęcia wykonane zostały podczas wspólnych zabaw z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Na dwóch następnych zdjęciach widać chłopców pokazujących zagadki – jakie czynności wykonujemy w przedszkolu. Kolejne dwa zdjęcia wykonane zostały w trakcie samodzielnego ubierania się i prezentowania strojów przeciwdeszczowych. Na następnych dwóch zdjęciach widać dzieci i nauczycielkę podczas zabawy muzycznej. Zdjęcie dziesiąte i jedenaste wykonane zostało w trakcie zabawy w kodowanie. Ostatnie zdjęcie ukazuje całą grupę po zakończeniu zabaw.