Tradycją naszego przedszkola stały się obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, który przypada 20 września. Dzieci z grupy VIII zintegrowały się we wspólnej zabawie. Tańczyły różne tańce integrujące, śpiewały wspólnie piosenki ilustrowane ruchem, tak , jak ,,pracowite pszczółki’’ wypełniały przy pomocy spinaczy plastry miodu ,, Pyłkiem kwiatowym’’, bawiły się w liczenie, ,,witaminowe segregowanie’’ czyli oddzielanie modeli warzyw od owoców. Przedszkolaki brały także udział w różnych konkurencjach sportowych,  poruszały się zgodnie z instrukcją,  bawiły się z chustą animacyjną. Zadowolone dzieci, na zakończenie imprezy złożyły ślubowanie i   zgodnie stwierdziły, że warto być przedszkolakiem. Na zakończenie wiele radości sprawiło im malowanie twarzy. Dzień Przedszkolaka był pełen wrażeń i radości.

Przygotowały: Lucyna Stawarz i Barbara Markiewicz

Opis galerii: Zdjęcia przedstawiają dzieci w sali przedszkolnej  śpiewające,  ilustrujące treść piosenek, bawiące się w różne zabawy z chustą animacyjną oraz innymi przyborami, pozujące do zdjęcia przy tablicy z wymalowanymi twarzami z zastosowaniem specjalnych kredek do malowania twarzy.