We czwartek  23 września dzieci z grupy IX zakasały rękawy, założyły ciepłe ubrania oraz gumowe rękawice, wzięły worki na śmieci i ruszyły na sprzątanie terenu wokół przedszkola w związku z obchodami 70-lecia nadania praw miejskich Hajnówce. Pomimo pochmurnej pogody przedszkolaki z wielkim zapałem zabrały się do roboty. Swoją postawą dzieci pokazują troskę o środowisko naturalne i czystość naszego miasteczka, a także rozwijają pozytywne nawyki. Po sprzątaniu dzieci czuły się zadowolone i dumne ze swojej pracy.

Przygotowały: Krystyna Kojło, Renata Bartoszewicz

Opis galerii zdjęć: Na 1. zdjęciu widać dzieci z grupy IX stojące przed przedszkolem, gotowe do rozpoczęcia sprzątania. Na 2. zdjęciu jest zielony transparent z napisem „Dbamy o Hajnówkę”. Na pozostałym zdjęciach (nr. 3-17) widać przedszkolaki chodzące wokół terenu przedszkola i razem zbierające z ziemi śmieci do czarnych worków.