Jak co roku we wrześniu uroczyście obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Celem uroczystości było dostarczanie dzieciom kolejnych okazji czerpania radości z bycia przedszkolakiem. W tym dniu, sześciolatki z grupy dziewiątej  spędziły swoje święto pod znakiem dobrej zabawy i uśmiechu – były tańce, zabawy i konkursy. Dzieci  wykonywały ćwiczenia ruchowe przy muzyce, rozwiązywały zagadki i quizy, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz brały udział w konkurencjach sportowych i sprawnościowych. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.  Wszyscy bawili się znakomicie i z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Przygotowały: R. Bartoszewicz, K. Kojło

Opis galerii zdjęć: Poszczególne zdjęcia przedstawiają dzieci dzieci w sali przedszkolnej uczestniczące w zabawach sportowych i sprawnościowych z wykorzystaniem różnych przyrządów gimnastycznych oraz  chusty animacyjnej.