Dnia 20.10.2021r. do dzieci z grupy pierwszej zawitał Pan leśniczy Marcin Kliszcz z Nadleśnictwa Browsk. Pan Marcin opowiedział dzieciom o lesie i mieszkających w nim zwierzętach. W bardzo ciekawy sposób przybliżył dzieciom zagadnienia związane ze środowiskiem leśnym. Dzieci miały okazję obejrzeć kolorowe liście z różnych drzew przyniesionych przez leśniczego  oraz poznały  niektóre gatunki zwierząt  żyjących w lesie. Na zakończenie spotkania dzieci bawiły się  z Panem leśniczym w ,,Kolory’’ oraz ,,Starego niedźwiedzia”. Na pamiątkę dzieci wręczyły panu Marcinowi papierowy słonecznik.

Przygotowała:  Barbara Dmitruk

Opis galerii zdjęć: Na zdjęciu 1 i 2 leśniczy pokazuje i rozdaje dzieciom kolorowe liście które przyniósł do przedszkola. Na zdjęciu 3 i 4 widzimy jak dzieci słuchają opowiadania o drzewach i naśladują ruchem ,,kołysanie się drzew na wietrze”. Na zdjęciu 5 dzieci oglądają liście i określają ich kolor. Na zdjęciu 6 i 7 dzieci bawią się z panem leśniczym w ,,kolory”. Pan leśniczy pokazuje kartkę w określonym kolorze – dzieci pokazują w danym kolorze liście. Na zdjęciu 8, 9 i 10 dzieci bawią się z panem leśniczym w ,,starego niedźwiedzia” trzymają się za ręce i poruszając się po obwodzie koła. Na zdjęciu 11 dzieci siedzą na macie i oglądają zdjęcia zwierząt i podają ich nazwy. Na zdjęciu 12 dzieci wręczają panu Marcinowi papierowy słonecznik i się z nim żegnają.