Święto Babci i Dziadka to bardzo wyczekiwany moment zarówno dla tych małych i dużych. To wielkie święto szczególnie uroczyście obchodzone w przedszkolach. 21 stycznia przedszkolaki z grupy czwartej przygotowały montaż słowno-muzyczny w wersji online, laurki oraz upominki swoim najbliższym.

Kochana Babciu, Kochany Dziadku składamy Wam najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, spokoju, pociechy z wnucząt i wiele wspaniałych dni pełnych słońca, uśmiechu i wytrwałości w tym trudnym okresie. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia naszego krótkiego występu. Życzymy miłych wrażeń!!!

Przygotowała: Joanna Suchodoła

Opis galerii zdjęć: Pierwsze zdjęcie przedstawia wszystkie dzieci z grupy czwartej pozujące z laurkami przed tablicą tematyczną związaną z Dniem Babci i Dziadka. Zdjęcie drugie to kompilacja pojedynczych zdjęć chłopców trzymających swoje laurki, a zdjęcie trzecie to podobna kompilacja zdjęć dziewczynek.