Szósty dzień grudnia jest wyjątkowy dla wszystkich dzieci! Nasze przedszkolaki w mikołajkowych kolorach tego dnia niecierpliwie czekały na wyjątkowych Gości… Czas oczekiwania umilały im zabawy wzbogacające wiedzę dzieci na temat postaci Świętego Mikołaja. Następnie przyszedł czas na naszych Gości: Mamy z Trójki Grupowej, które przeprowadziły z dziećmi wspaniałe warsztaty plastyczne oraz Mikołaja z workiem pełnym prezentów! To był wyjątkowy dzień! Serdeczne podziękowania przesyłamy naszym Mamom: Pani Uli, Pani Monice i Pani Izie za ogromne zaangażowanie, super warsztaty i pyszne muffinki oraz Panu Grzegorzowi (wujkowi Patryka) za wcielenie się w rolę Mikołaja.

Przygotowały: K. Litwiniec – Burnecka, Z. Kajdewicz

Opis galerii zdjęć: Pięć pierwszych zdjęć wykonano dzieciom podczas spotkania z Mikołajem. Na ośmiu kolejnych zdjęciach ukazane zostały zabawy mikołajkowe: rozwiązywanie zagadek, zabawy badawcze oraz zabawy muzyczne i taneczne. Pięć następnych zdjęć wykonano podczas warsztatów plastycznych z mamami. Ostatnie zdjęcie przedstawia dzieci zjadające przepyszne muffiny.