W ramach realizacji bloku tematycznego ,,Woda i ogień – dwa żywioły” trzy-    i czterolatki z grupy drugiej wybrały się na wycieczkę do Komendy Straży Pożarnej w Hajnówce. Dzieci brały udział w zajęciach prowadzonych przez Pana Pawła Kozaczuka w sali edukacyjnej ,,Ognik”, a następnie wyruszyły na zwiedzanie budynku Straży. Do przedszkola dzieci wróciły bogatsze w wiedzę na temat przyczyn powstawania pożarów i sposobów radzenia sobie z nimi; otrzymały też piękne dyplomy. To była bardzo pouczająca i ciekawa wyprawa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Pracownikom Komendy Straży Pożarnej w Hajnówce, a w szczególności Panu Pawłowi Kozaczukowi za bardzo ciekawe zajęcia i serdeczną atmosferę spotkania!

Nauczycielki grupy: Zofia Kajdewicz i Kinga Litwiniec – Burnecka

Opis zdjęć:

Na zdjęciach od pierwszego do siódmego dzieci uczestniczą w zajęciach edukacyjnych w Sali Ognik. Zdjęcia od ósmego do trzynastego przedstawiają dzieci podczas zwiedzania budynku Straży Pożarnej. Zdjęcia od czternastego do osiemnastego prezentują dzieci w samochodzie strażackim.