Grupę czwartą tworzą najstarsze dzieci z przedszkola, tak więc niełatwo jest zaspokoić ich ciekawość otaczającym światem. Trzeba dostarczać im wielu bodźców do wszechstronnego działania. Ogród przedszkolny jest takim miejscem, w którym dziecko poznaje najbliższą przyrodę, ale także bawi się i rozwija fizycznie oraz umysłowo. Dzieci bezpiecznie korzystają ze sprzętu terenowego oraz atrakcyjnych przyborów i zabawek. Z pomocą nauczyciela organizują zabawy tematyczne.

Przygotowały: E. Anchimiuk, R. Bartoszewicz

Opis galerii zdjęć: Na trzech pierwszych zdjęciach dzieci bawią się na kocyku: nawlekają koraliki, przygotowują piknik. Na kolejnych dwóch zdjęciach dzieci korzystają ze zjeżdżalni, następnie bawią się w kuchnię przygotowując na niby posiłki. Na kolejnych zdjęciach dzieci rzucają piłką do celu oraz bawią się kołami hula hop.