Każdego roku, kolejne grupy dzieci trzyletnich stają się pełnoprawnymi członkami społeczności przedszkolnej, uczestnicząc w uroczystym pasowaniu na przedszkolaka. W grupie szóstej ten ważny dzień miał miejsce 30 listopada 2022r. Podczas tejże uroczystości, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie, debiutowały dzielnie na scenie przedszkolnej, walcząc z ogromną tremą przed tak wielką publicznością. Pani Dyrektor Małgorzata Saadoon pasowała trzylatków dotykając ramienia czarodziejską kredką a nauczycielki obdarowały dzieci pamiątkowymi medalami i dyplomami. Rodzice w podziękowaniu dzieciom przygotowali pyszny poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Małgorzacie Saadoon za obecność na  uroczystości,  a Rodzicom, za trud włożony w przygotowanie wspaniałego przyjęcia dla dzieci i codzienną współpracę.

Przygotowały: Justyna Stawarz, Renata Bartoszewicz

Opis galerii zdjęć: Pierwsze zdjęcie przedstawia dzieci siedzące na dywanie w oczekiwaniu na swoich rodziców. Zdjęcie drugie i trzecie przedstawia dzieci podczas recytowania wierszyków. Trzy kolejne ukazują dzieci podczas tańczenia przy piosence „Małe czerwone jabłuszko”. Zdjęcia od siódmego do siedemnastego przedstawiają moment pasowania naszych trzylatków. Zdjęcie osiemnaste to zdjęcie grupowe z Panią Dyrektor i nauczycielkami. Na dwóch ostatnich zdjęciach widać przedszkolaków przy wspólnym stole wraz ze swoimi rodzicami w trakcie przyjęcia.