Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola Nr 5 w Hajnówce do składania formularzy zgłoszeniowych w ramach rekrutacji uzupełniającej na zajęcia kształtujące i rozwijające kompetencje kluczowe, w tym: zajęcia dydaktyczno – wyrównawczych z matematyki – 10 dzieci i kół zainteresowań dla 80 dzieci: przyrodnicze, badawcze, sensoryczno – badawcze, matematyczne, „Kodowania na dywanie” i języka angielskiego w ramach projektu „Przedszkola bez barier” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020.

UWAGA:

W budynku przy ul. Mikołaja Reja organizowane będą następujące koła:

– matematyczne

– badawcze

– przyrodnicze

– kodowania na dywanie

W budynku przy ul. Armii Krajowej organizowane będą następujące koła:

– języka angielskiego

– sensoryczno – badawcze

– kodowania na dywanie

– przyrodnicze

– zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są w Przedszkolu Nr 5 w Hajnówce oraz w biurze projektu (Urząd Miasta Hajnówka, ul. Aleksego Zina 1, pokój 206), a także w wersji elektronicznej na witrynie przedszkola – https://przedszkole5.hajnowka.pl/ oraz urzędu www.hajnowka.pl.

Dokumenty, które należy złożyć na etapie rekrutacji:

Dzieci:  Formularz zgłoszeniowy – Załącznik nr 1d oraz Oświadczenie uczestnika projektu – Załącznik nr 2

Wypełnione dokumenty należy złożyć w terminie do 20 grudnia 2022 r. za pośrednictwem poczty lub osobiście w w/w przedszkolu lub w biurze projektu (Urząd Miasta Hajnówka przy ul. Aleksego Zina 1, pokój 206, II piętro).

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji znajdują się w Regulaminie Rekrutacji oraz aneksie do Regulaminu Rekrutacji.

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny 85 682-24-88 lub osobisty z biurem projektu.

Dyrektor Przedszkola nr 5 w Hajnówce Małgorzata Katarzyna Saadoon

Rekrutacja-uzupelniajaca-nr-4-informacja-2