Przygotowały: Anna Sacharczuk, Alina Lipczyńska

Opis galerii zdjęć: Dwa  pierwsze zdjęcia ukazują dzieci gotowe do zwiedzania wioski Świętego Mikołaja. Na trzecim zdjęciu dzieci znajdują się w stajence.  Na kolejnych dwóch zdjęciach dzieci piją herbatkę i degustują smaki ciasteczek. Sześć następnych zdjęć przedstawiają dzieci bawiące się z Elfami. Kolejne osiem zdjęć to tworzenie ciasteczek oraz spotkanie z Mikołajem i pozowanie do wspólnego zdjęcia. Ostatnie zdjęcia przedstawiają dzieci podczas zwiedzania chaty Mikołaja i pobyt na poczcie w celu wysłania listu do Świętego Mikołaja.