Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przedszkolaki z budynku B naszego przedszkola, po raz kolejny postanowiły sprawić radość osobom starszym przebywającym w Domu Opieki Społecznej „Rokitnik” w Białowieży.

Każda grupa przygotowała piękne, kolorowe kartki świąteczne, które zostaną przekazane pensjonariuszom z najserdeczniejszymi życzeniami. To piękny zwyczaj dzielić się dobrym słowem i życzyć wszystkiego najlepszego drugiemu człowiekowi. Mamy nadzieję, że ten drobny gest wywoła na ich twarzach uśmiech oraz sprawi, że okres Świąt Bożego Narodzenia będzie radosnym oczekiwaniem na narodzenie Dzieciątka.

Przygotowały : Nauczycielki filii

Opis galerii:  Na pierwszych dwóch zdjęciach widać jak przedszkolaki z grupy szóstej przygotowują świąteczne pocztówki. Na kolejnych dwóch zdjęciach dzieci z grupy siódmej  tworzą pocztówki dla seniorów. Zdjęcia 5-6 przedstawiają dzieci z grupy ósmej  podczas wykonywania pocztówek Bożonarodzeniowych. Na kolejnych zdjęciach  7-8 widać jak dzieci z grupy dziewiątej wykonują pocztówki dla pensjonariuszy. Kolejne zdjęcie przedstawia dzieci z filii z gotowymi pocztówkami.