Raz do roku, w zimowy czas, sale przedszkolne wyglądają jak baśniowe krainy! 10. stycznia radosne dzieci prezentowały się wspaniale w swych karnawałowych strojach, a zabawa przy radosnej, tanecznej muzyce była niezapomniana! Karnawałowym tańcom towarzyszyły pomysłowe i wesołe zabawy prowadzone przez wyjątkową Grupę Teatralną „Co Nieco”, a przedszkolaki w karnawałowych strojach pięknie uwiecznił na zdjęciach Pan Fotograf z „Klisz Art”. Serdecznie im dziękujemy, a Rodzicom przesyłamy podziękowania za przygotowanie przebrań dzieciom!

Nauczycielki grup trzeciej, czwartej i piątej

Opis galerii zdjęć: Cztery pierwsze zdjęcia przedstawiają dzieci prezentujące swoje przepiękne stroje. Pięć kolejnych zdjęć wykonano dzieciom podczas różnych konkurencji sprawnościowych. Zdjęcia od dziesiątego do dwudziestego ukazują przepełnione radością, wspólne zabawy taneczne. Zdjęcie dwudzieste pierwsze przedstawia spotkanie dzieci z Mikołajem. Dziesięć ostatnich zdjęć przedstawia dzieci z grupy czwartej bawiące się na balu.