Grupa czwarta zgodnie z bożonarodzeniową tradycją przygotowała Jasełka. Wiązała się z tym niemała trema, bo zostali zaproszeni rodzice na widownię! Podczas występu dzieci przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa oprawione pastorałkami. Umilił wszystkim czas słodki poczęstunek z pierniczków upieczonych przez rodziców i słodyczy otrzymanych w podziękowaniu za pocztówki świąteczne wykonane przez dzieci podopiecznym Ośrodka Opiekuńczego w Starzynie.

Przygotowała: Anna Sacharczuk

Opis galerii zdjęć: Pierwsze zdjęcie to dzieci, które leżą na dywanie ubrane w stroje pastuszków. Drugie zdjęcie przedstawia dziewczynki w strojach aniołów tańczące przy muzyce. Trzy kolejne zdjęcia ukazują dzieci śpiewające pastorałkę. Następne dwa zdjęcia to dzieci ustawione w półkolu śpiewające pastorałkę. Cztery zdjęcia to dzieci siedzące na dywanie, ubrane w stroje pasterzy, króli, aniołków, Józefa i Marii śpiewający pastorałkę. Dwa ostatnie zdjęcia ukazują dzieci i ich rodziców.