W dniu 14 lutego w grupie ósmej odbyły się zabawy walentynkowe. Dzieci poznały historię i tradycje związane z tym dniem. Spontanicznie wypowiadały się o miłości i uczuciach jej towarzyszących, o tym jak można okazywać miłość bliskim nie tylko od święta. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie z serduszkowym kodowaniem, dzięki którym utrwalały podstawowe zasady kodowania oraz uczyły się zgodnej gry zespołowej. Nie zabrakło  tańców i śpiewów z serduszkami, dobierania się w pary i okazywania sobie pozytywnych uczuć. Dopełnieniem tego dnia było wykonanie obrazka który wręczyli swoim kochającym Rodzicom. Dzień upłynął w miłej i radosnej atmosferze.

Przygotowała: Natalia Zarecka

Opis galerii: Zdjęcie pierwsze przedstawia dzieci wysyłające serduszka po poznaniu historii i tradycji walentynkowych oraz rozmowach o uczuciach. Na kolejnych 7 zdjęciach dzieci grają w zespołową grę z matą do kodowania. Na zdjęciach 9 i 10 widać przedszkolaki podczas tańców z serduszkami. Na zdjęciach 11-16 widać dzieci dobrane grupami zgodnie z kolorami serduszek. Na ostatnim zdjęciu- dzieci z wykonanymi laurkami.