Jest mi bardzo miło poinformować Państwa, iż nasze przedszkole jest zdobywcą I miejsca w powiecie hajnowskim w  kategorii Przedszkole Roku. To niezwykłe wyróżnienie otrzymaliśmy w ramach Plebiscytu Edukacyjnego 2022 zorganizowanego przez Gazetę Współczesną i Kurier Poranny.

Już sama nominacja do nagrody w plebiscycie dokonana przez rodziców naszych podopiecznych jest dla całej naszej społeczności przedszkolnej ogromnym wyróżnieniem, dowodem uznania i powodem do dumy.

Jesteśmy bardzo wzruszeni, że to właśnie rodzice pełni wdzięczności i sympatii tak licznie oddawali głosy na nasze przedszkole.

Uroczystość wręczenia nagród laureatom plebiscytu odbyła się 9 lutego 2023r. w Muzeum Podlaskim w Białymstoku.

Nagrody wręczali: redaktor naczelny Gazety Współczesnej i Kuriera Porannego Adam Jakuć, wiceminister edukacji i nauki Dariusz Piontkowski oraz podlaska kurator oświaty Pani Beata Pietruszka.

Przedszkole otrzymało Nagrodę – Voucher na kampanię reklamową o wartości 3000 złotych do zrealizowania na łamach Kuriera Porannego, Gazety Współczesnej oraz serwisów www.poranny.pl, www.współczesna.pl

Przygotowała: Małgorzata Saadoon

dyplom

Opis galerii zdjęć: Zdjęcia od 1 do 7 i 11 przedstawiają uroczystość wręczenia nagród, na której widać uczestników plebiscytu, a także przemawiających: wiceministera edukacji i nauki Dariusza Piontkowskiego, podlaską kurator oświaty Panią Beatę Pietruszka oraz redaktora naczelnego Gazety Współczesnej i Kuriera Porannego Adama Jakucia.  Zdjęcie 7 i 8 przedstawia dyrektor przedszkola Małgorzatę Saadoon odbierającą dyplom i nagrodę. Na pozostałych 2 zdjęciach widać nauczycielki przedszkola i dzieci prezentujące dyplom w sali przedszkolnej.