Dnia 9 marca dzieci z grupy dziewiątej udały się na wycieczkę do zakładu fryzjerskiego. Spotkanie odbyło się w ramach projektu: „rodzic – ekspert” i miało na celu poszerzenie wiedzy na temat zawodu fryzjera. Gospodarzami spotkania były: Pani Justynka – mama Maćka oraz Pani Agnieszka. Dzieci miały możliwość zapoznać się z wyposażeniem salonu – oglądały akcesoria i urządzenia służące do pielęgnacji i stylizacji włosów, widziały paletę z różnorodnymi kolorami włosów oraz testowały ogromną suszarkę. Bardzo chętnie również oddały się zabiegom pań fryzjerek.

Dziękujemy serdecznie za poświęcony nam czas i możliwość przyjrzenia się z bliska pracy pań fryzjerek.

Przygotowała: Barbara Markiewicz

Opis galerii zdjęć: Zdjęcia ukazują dzieci podczas spotkania z paniami fryzjerkami w salonie fryzjerskim.