Dnia 10 marca sześciolatki z grupy dziewiątej na zaproszenie Pani Ani – nauczycielki klasy drugiej, odwiedziły Szkołę Podstawową Nr 4. Uczestniczyły w zabawach edukacyjnych przygotowanych przez Panią Anię, wykazując się znajomością liter oraz umiejętnością liczenia. Siedząc w ławkach szkolnych dzieci poczuły się jak prawdziwi uczniowie. Na zakończenie wizyty zwiedziły budynek szkolny i otrzymały słodkie niespodzianki w postaci lizaków. Była to również znakomita okazja zapoznania się z zawodem nauczyciela.

Serdecznie dziękujemy Pani Ani za zaproszenie i poświęcony nam czas.

Przygotowała: Barbara Markiewicz

Opis galerii zdjęć: Zdjęcie 1 ukazuje  budynek Szkoły Nr 4 w Hajnówce.Na zdjęciach od 2 do 5 dzieci wraz z nauczycielką zwiedzają budynek szkoły.Na zdjęciach od 6 do 12 dzieci siedzą w ławkach szkolnych rozwiązując powierzone zadania.