W piątek, 28 kwietnia, grupa druga dołączyła do obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca zorganizowanych przez Hajnowski Dom Kultury w Amfiteatrze Miejskim w Hajnówce. To taneczne wydarzenie zostało objęte patronatem Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca. Akcja TańczyMY, pod patronatem Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca, zrzesza środowisko taneczne wokół idei obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca. Zgromadzeni w amfiteatrze fani tańca mieli okazję pod kierownictwem Pani Karoliny Gryciuk wziąć udział w licznych zabawach tanecznych, poznać nowe kroki i układy, a także swobodnie poruszać się przy energicznych piosenkach. Przedszkolaki bawiły się świetnie, na co najlepszym dowodem jest opublikowane na fanpage HDK nagranie: https://fb.watch/kdWpRwW1vQ/ . Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie otwartych dla wszystkich mieszkańców miasta obchodów Dnia Tańca i miejmy nadzieję, że do zobaczenia za rok!

Przygotowała: E. Kiprianiuk

Opis galerii zdjęć: Zdjęcia przedstawiają dzieci biorące udział w zabawach tanecznych na płycie Amfiteatru Miejskiego w Hajnówce.