Dnia 9 maja sześciolatki z grupy dziewiątej chcąc pochwalić się swoimi umiejętnościami zaprosiły do przedszkola swoich rodziców, dziadków i innych członków rodziny na uroczystość z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Dzieci zaprezentowały montaż słowno – muzyczny o tematyce patriotycznej. Wszyscy uczestnicy uroczystości wspólnie odśpiewali hymn narodowy, wysłuchali przygotowanych wierszy i piosenek. Przedszkolaki udowodniły swą postawą, że są prawdziwymi małymi patriotami. Mamy nadzieję, że rodzice będą podtrzymywać w dzieciach ducha patriotyzmu.

Przygotowały: Barbara Markiewicz, Diana Podsiadlik

Opis galerii zdjęć: Na pierwszym zdjęciu znajdują się dzieci zapraszające rodziców do zaśpiewania hymnu. Zdjęcie drugie ukazuje dzieci śpiewające hymn narodowy. 3 i 4 zdjęcie przedstawia dzieci śpiewające piosenkę ,,Mój dom”. Na zdjęciu 5 dzieci śpiewają piosenkę ,,Jesteśmy Polką i Polakiem”