Dzieci z grupy pierwszej odwiedziła mama Leny, pracująca w Areszcie Śledczym w Hajnówce. Pani Sylwia opowiedziała dzieciom o swej pracy, pokazała mundur i wyposażenie strażnika więziennego. Dzieci miały okazję przymierzyć kamizelkę oraz kask. Pytały o to, czy dużo złodziei jest w więzieniu i czy ktoś im uciekł. Chętnie rozmawiały z zaproszonym gościem, a następnie w skupieniu słuchały bajki czytanej przez panią Sylwię o przygodzie Kubusia Puchatka. Przedszkolaki otrzymały naklejki i balony z logo służb więziennych. Na koniec pozowały do pamiątkowego zdjęcia. Serdecznie dziękujemy mamie Leny za przyjazd, udzielenie odpowiedzi na nurtujące dzieci pytania i chęć współpracy z przedszkolem.

Przygotowała: Iwona Zaniewska- Ciep

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych trzech zdjęciach dzieci słuchają wypowiedzi gościa, oglądają przyniesione akcesoria. Na kolejnych zdjęciach dzieci przymierzają kamizelkę oraz kask. Następne zdjęcia przedstawiają dzieci zasłuchane w bajce czytanej przez gościa. Na ostatnim zdjęciu wszyscy pozują do wspólnej fotografii.