W naszym przedszkolu odbyły się cykliczne zajęcia dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji. Dzieci utrwaliły numery alarmowe, dowiedziały się  jak bezpiecznie zachować się nad wodą , podczas wędrówki po górach, w lesie. Przypomniały również swój adres zamieszkania oraz zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas pobytu na wakacjach. Przedszkolaki dowiedziały się również jak należy zadbać w okresie letnim o swoje zdrowie – co należy jeść, pić, jak się należy ubierać.

W czerwcu dzieci ze wszystkich grup wiekowych brały udział w zajęciach terenowych z przedstawicielem KPP w Hajnówce oraz przedstawicielem Sanepidu w Hajnówce. Przedszkolaki podsumowały całą zdobytą wiedzę w ciągu roku szkolnego na temat bezpieczeństwa i zdrowia.

Dziękujemy bardzo Pani Paulinie Pawluczuk – Kośko oraz Pani Magdalenie Leszczuk za całoroczną współpracę.

Zdrowych i bezpiecznych wakacji!!!

Przygotowały: Nauczycielki z Filii

Opis galerii zdjęć: Na zdjęciach przedstawione są poszczególne grupy wiekowe w ogrodzie przedszkolnym podczas spotkania z funkcjonariuszką policji oraz panią z Sanepidu.